rodzinka

Tata 

Tata to wyjątkowy pies, z wyjątkową historią, który szuka wyjątkowego domu. Pewnego dnia do wolontariuszy Pomoc Na Sześciu Łapach wpłynęło zgłoszenie o czterech psach koczujących przy głównej drodze w Miszewku – trzech szczeniakach i jednym dorosłym psie.

Cała rodzinka unikała ludzi, jednak nie bojąc się aut przechodziła wielokrotnie przez ruchliwą drogę, czego nie przeżył niestety jeden maluszek. Akcja odławiania całej rodzinki trwała od samego świtu do późnego wieczora, pierwszego ze szczeniaków udało się odłowić już na początku, niestety drugi szczeniak oraz dorosły pies pozostawali nieuchwytni.

Obserwując zachowanie psów, byliśmy przekonani że to matka z dziećmi. Od początku było widać wielkie przywiązanie dorosłego psa do dzieci – każdorazowo, pomimo strachu, wracał po swojego syna i zabierał go w bezpieczne miejsce. Ostatecznie cała rodzinka została złapana i przetransportowana do naszego hotelu Na Sześciu Łapach w Bojanie.
Tata przez cały czas wykazywał się wielką troską wobec swoich dzieci, a jednocześnie ogromnym strachem w stosunku do ludzi.

Po kilku miesiącach pracy, otworzył się na ludzi, jednak dalej pozostaje zdystansowany do nowo poznanych osób. Tata dodatkowo kuleje na przednią łapkę, co jest wynikiem dawnego urazu i zaniku mięśni. Obecnie rehabilitacja na bieżni wodnej przynosi efekty i widać poprawę.
Ten wyjątkowy pies udowodnił swój piękny charakter i szuka domu, który zapewni mu spokój i dużo miłości. Jest dalej psem lękowym dlatego szuka domu spokojnego, bez małych dzieci. Ma około 3 lat, jest wykastrowany. Szukamy również domu gotowego poświęcić chwilę czasu na rehabilitację jego łapki. Aktualnie znajduje się pod opieką hotelu dla psów Na Sześciu Łapach w Bojanie.

 

 

TATA

http://pomoc.naszesciulapach.pl/wp-content/uploads/sites/4/2019/12/DSC_9408-400x400.jpg

PŁEĆ: Samiec
WIEK: Około 3 lat
STOSUNEK DO PSÓW: Dobry
STOSUNEK DO LUDZI: Lękliwy
STOSUNEK DO KOTÓW: Nieznany
OPIS: Tata jest psem lękowym, w szczególności boi się ludzi. Jednak jest też psem ciekawym i potrafi swój lęk pokonać. Praca z tatą przynosi efekty i coraz bardziej otwiera się na człowieka.
OPIEKUN: Na Sześciu Łapach
KONTAKT: 788-321-166
LOKALIZACJA: Hotel Na Sześciu Łapach Bojano

ULA

http://pomoc.naszesciulapach.pl/wp-content/uploads/sites/4/2019/12/DSC_9278-400x400.jpg

PŁEĆ: Suczka
WIEK: Około 4 miesięcy
STOSUNEK DO PSÓW: Dobry / Lękliwy
STOSUNEK DO LUDZI: Lękliwy
STOSUNEK DO KOTÓW: Nieznany
UWAGI: Ula ma wyjątkowy uśmiech, boi się ludzi jednak jednocześnie się na nich cieszy. Wymagać będzie odrobiny pracy i cierpliwości ale wyrośnie z niej super psiak.
OPIEKUN: Na Sześciu Łapach
KONTAKT: 788-321-166
LOKALIZACJA: Hotel Na Sześciu Łapach Bojano

Romek

http://pomoc.naszesciulapach.pl/wp-content/uploads/sites/4/2019/12/DSC_9267-400x400.jpg

PŁEĆ: Samiec
WIEK: Około 4 miesięcy
STOSUNEK DO PSÓW: Dobry
STOSUNEK DO LUDZI: Dobry / ostrożny
STOSUNEK DO KOTÓW: Nieznany
UWAGI: Romek boi się najmniej. Jeżeli ukucniemy to od razu przybiegnie i będzie domagać się pieszczot.
OPIEKUN: Na Sześciu Łapach
KONTAKT: 788-321-166
LOKALIZACJA: Hotel Na Sześciu Łapach Bojano

Uwaga!

We wszystkich przypadkach, wymagana będzie wizyta przed adopcyjna, spisanie umowy adopcyjnej oraz możliwość wizyt po adopcyjnych.
Wydawane psy są wysterylizowane / wykastrowane, a w przypadku szczeniaków jest obowiązek kastracji / sterylizacji.

Masz pytania? Zadzwoń!

509-388-693

 


//pomoc.naszesciulapach.pl/wp-content/uploads/sites/4/2019/12/Decyduj-swiadomie-1.png